LIMITPARTS’DAN HABERLER

DÜNYANIN 1 NUMARASI LİMİTPARTS'TA

50 yılı aşkın bir süredir , filtrasyon ve teknolojisinde endüstri lideri olan ve dünya çapındaki tüketiciler için binlerce araç uygulamasında performansı, korumayı ve uzun ömürlülüğü artıran ürünler sunan KN Filters artık Türkiye'de Limitparts tarafından temsil edilecek. 

1960'ların başında, iki motosiklet yarışçısı, Ken Johnson ve Norm McDonald (K&N), tozlu, kirli arazi ortamlarının talepleri altında performans gösterebilecek bir hava filtresi için çığır açan yeni bir fikir geliştirdi. Çok sayıda filtre ortamı türünü denedikten sonra, yağlı bir pamuklu tasarımın filtrenin yalnızca kirleticileri çok verimli bir şekilde yakalamasına değil, aynı zamanda yıkanmasına ve yeniden kullanılmasına da olanak tanıdığını keşfettiler ve orijinal K&N® High-Flow Air Filter™ doğdu. 

Hem yağ filtreleri hem de Hava filtreleri ile motosiklet kullanıcıları için üstün performans deneyimi sunan KN ürünlerini seçkin Limitparts noktalarında bulabilirsiniz.

DÜNYA DEVİ AFAM TÜRKİYE'DE!

Avrupa’nın dev zincir dişli üreticisi AFAM Limitparts güvencesiyle Türkiye’de. 1978’de Fransa’da “Racing to Performance” sloganıyla kurulan AFAM, uzun ömür, hafiflik, verimlilik ve güvenlik ilkesini benimseyerek yıllar içerisinde Dünya’nın birçok bölgesinde çeşitli yarış ekipleri ve önde gelen üreticilerin kullandığı bir Dünya markası haline gelmiştir. 80 den fazla motosiklet yarış disiplininde şampiyonlukları elinde bulunduran AFAM, yarışlardan aldığı bilgi birikimi yol versiyonu motosikletlere yani pistlerden caddelere indirmektedir. 

9-10 AĞUSTOS ROAD SHOW GÜNLERİ'NDE BULUŞUYORUZ!


EBC Brakes 2021 Kataloğu Yayınlandı

EBC Brakes 2021 kataloğu yayınlandı kataloglarımız sayfasından güncel kataloğumuza ulaşabilirsiniz.

LIMITPARTS 2021 KICK-OFF TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

LimitParts 2021 Kick-Off toplantısı 4-6 Ocak tarihleri arasında Cunda Adası'nda bulunan Mola Cunda Otel'de gerçekleştirildi. Rainbow Effect mottosuyla düzenlenen toplantıya Yönetim Kurulu, Satış Temsilcileri, Muhasebe ve Finans, Depo ve Lojistik, Pazarlama departmanları katılım gösterdi.

Limitparts ISON Filters'ın Türkiye Distribütörü Oldu!

Avrupa'nın en çok tercih edilen motosiklet filtresi olan ISON Şimdi Türkiye'de

- %100 Motosiklet Filtresi
- Geniş ürün Yelpazesi
- Rakipsiz Performans

Motul Mc Care Bakım Günleri Etkinliği 16 Ağustos’ta Bandırma Motoon’da

Limitparts, BS Battery Türkiye Tek Yetkili Distribütörü oldu.

Bünyesinde Motul, Sparco, Brembo, Polini, Hiflo, JT, OJ, Auvray , CGM, TJ Marvin gibi markaları barından Limitparts ürün gamını BS Battery ile genişletiyor.

Limit Parts Motul Güney Marmara Bölge Distribütörü oldu.

Limit Parts Motul Güney Marmara Bölge Distribütörü oldu.

Limitparts , PHOTON markasının Türkiye Motosiklet Distribütörü oldu.

Aydınlatma sistemleri konusunda üstün bir teknolojiye sahip Alman markası PHOTON'u sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Standart halojen ampüllerden başlayarak en üst seviye LED'lere kadar çok geniş bir yelpazede uzun ömürlü ve güvenilir ürünleri ile PHOTON sizlerin kullanımına sunulacak.

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

X