MARKALARIMIZ

New York’ta 1853 yılında kurulan Motul Motosiklet, Otomobil, Büyük Araç ve Deniz Araçları ve yüksek performans araçları için tüm mekanik yağ ve bakım ürünlerini üretmektedir. İstanbul Avrupa, Trakya, Güney Marmara ve Bursa Bölgesi Distürübütörlüğü’nü Limitparts temsil etmektedir.
Daha Fazla Oku

Avrupa’da 80’li yıllarda kurulan EBC Brakes, geniş ticari marka ürünleriyle spor, yüksek performans ve yarış fren balataları ve disk / rotorlarda dünya lideri haline gelmiştir. Limitparts EBC Brakes ürünlerinin Türkiye’de ki tek yetkili distribütörüdür.
Daha Fazla Oku

BS Battery OEM hem de OES alanlarında bulunan ve tüm Motosiklet, Scooter, ATV, Deniz Taşıtı, Karmobil ve Yardımcı Program yelpazesini kapsayan en büyük ve en yenilikçi kurşun-asit güç sporları aküsü tedarikçilerinden biri haline geldi. BS-BATTERY®, "SLA" ürün kodu altında güç sporları Fabrikada Etkinleştirilen pillerin eksiksiz serisini sunan ilk üreticidir. Bs Battery ürünlerinin Türkiye’de ki tek yetkili distürübötörü Limitparts’tır.
Daha Fazla Oku

Ipone motosiklet yağları 1985 yılından itibaren binicileri olağanüstü performanslarına katkıda bulunan standart dışı ürünlerle donatarak motosiklet meraklıları etkinlikleri desteklemektedir. Limitparts Ipone ürünlerinin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.
Daha Fazla Oku

Şirket, olağanüstü teknolojik, sportif ve ticari başarılarla dolu 50 yıllık iş hayatını kutladığından, 2011 Brembo için önemli bir kilometre taşı oldu. 11 Ocak 1961'de Emilio Bombassei ve Italo Breda, günümüz Brembo'sunun orijinal atası olan Officine Meccaniche di Sombreno'yu kurdu. Brembo'yu fren sistemi pazarında tartışmasız lider olmaya iten yarım asırlık bir maceranın başlangıcıydı. Brembo, 1964'te otomobiller için fren diskleri ve 1972'de motosikletler için fren sistemleri üretmeye başlarken, 1975'te şirket, Ferrari GP arabaları için kendi fren sistemlerini tedarik ederek Formula 1'e girdi. Bu yarım yüzyıl boyunca, teknolojik yenilikler ve sürekli malzeme ve üretim süreçleri araştırmasıyla Brembo, dünyanın en prestijli markalarından biri haline geldi. Brembo ürünlerinin Türkiye Distürübütörlüğü’nü Limitparts temsil etmektedir.
Daha Fazla Oku

1977'de, iki genç sürücünün motor sporlarına daha fazla güvenlik ve stil verme hayalinden yola çıkarak Sparco doğdu. 40 yılın ardından rüya, konsolide bir gerçekliktir.Sparco ürünlerinin Türkiye Distürübütörlüğü’nü Limitparts temsil etmektedir.
Daha Fazla Oku

AUVRAY ANTI-THEFT 30 yılı aşkın süredir motosikletinizi, scooterınızı ve bisikletinizi koruyor. Geniş kilit yelpazesi, koruma açısından en etkili malzemelerden yararlanmaktadır. AUVRAY ANTI-THEFT, en son teknolojilere ilişkin mükemmel bilgi birikimiyle benzersiz kalite ve direnç sunar. AUVRAY LOCK hırsızlığa karşı en iyisini sunar. Auvray ürünlerinin Türkiye’de ki tek yetkili distürübötörü Limitparts’tır.
Daha Fazla Oku

Healtech Electronics Avrupa’nın kalbi Macaristan’da 2003 yılında kuruldu. Özellikle vites değişiminden sonra motosiklet hız göstergelerinin ne kadar kapalı olduğunu fark ettiğimizde başladı. Hem cadde hem de parkur için sürekli olarak yeni, yenilikçi ve kullanımı eğlenceli ürünler geliştirdiğimiz için ürün yelpazesi büyümeye devam ediyor. Healtech Electronics ürünlerinin Türkiye’de ki tek yetkili distribütörüdür.
Daha Fazla Oku

Photon, fark yaratan ürünleri ile artan itibarı ile otomotiv aydınlatma sektöründe gelecek vaat eden bir markadır. Geniş yeteneklerimiz, otomotiv aydınlatma endüstrisi için yeni, daha verimli, daha yeterli ve daha rekabetçi ürünler yaratmayı içerir.Photon, Otomotiv yenilik ürünleri, Halojen ampuller ve yüksek mühendislik ürünü Xenon ampullerin tasarımcısı ve ortak üreticisidir. Photon ürünlerinin Türkiye’de ki tek yetkili distürübötörü Limitparts’tır.
Daha Fazla Oku

1960'ların başında, iki motosiklet yarışçısı Ken Johnson ve Norm McDonald (K&N), tozlu, kirli arazi koşullarının talepleri altında performans gösterebilecek bir hava filtresi için çığır açan yeni bir fikir geliştirdi. Filtrenin yalnızca kirleticileri çok verimli bir şekilde yakalamasına değil, aynı zamanda yıkanmasına ve yeniden kullanılmasına da izin verdiğini keşfettiler ve orijinal K & N® High-Flow Air Filter ™ doğdu. Elli yıl sonra, K & N® hala endüstri lideri filtreleme teknolojisini yeniliyor ve dünya çapında en iyi yakıtlı çekicilerden banliyö araçlarına kadar her şey için olağanüstü koruma sunuyor. Limitparts K&N ürünlerinin Türkiye’de ki tek yetkili distribütörüdür.
Daha Fazla Oku

Her şey 1945'te başladı. Savaş sonrası dönemin hemen ardından İtalyanlar çoğunlukla bisikletle hareket ediyor. Önden dönen kurucu Battista Polini, kendi atölyesini açar ve bisiklet üretiminde uzmanlaşır. Kısa süre sonra ülke gururla toparlanır ve gelişen endüstriyel gelişmenin hamlesi ile İtalyan ilhamı ve yaratıcılığı kısa sürede sonuçlarını verir. Zaman değişiyor ancak felsefe değişmiyor ve Polini ailesini de canlandıran tutku: mümkün olduğunca maksimum güvenlik ve güvenilirlikle motorlara daha iyi performans sağlamak için sürekli yeni çözümler arayışı. Polini'nin scooter ve Maxi scooterlar için özel parçaların tasarımında ve üretiminde dünya lideri haline gelmesi de bu bağlılık sayesinde. Limitparts Polini ürünlerinin Türkiye’de ki tek yetkili distribütörüdür
Daha Fazla Oku

1978’den bu yana bilgi birikimi ve istikrarını motosiklet alanında yoğunlaştıran AFAM, Avrupa’nın en çok tercih edilen motosiklet filtresi olan ISON MOTORCYCLE FILTERS’ı %100 Motosiklet Filtresi olarak geliştirmiştir.
Daha Fazla Oku

1978’de kurulan Belçika merkezli AFAM, yaklaşık 40 yıldır motorsporlarindan aldığı bilgi birikimini “yol ve arazi” motosikletlerine aktarmaktadır. Yarış takımları için ürettiği yüksek performanslı ürünler ile bir dünya markası haline gelmiştir. Afam grup Türkiye’de ki tek yetkili distribütörü Limitparts’tır.
Daha Fazla Oku

Japon Motosiklet filtre üreticisi olan MIV FILTER 1970’li yıllardan günümüze kadar motosiklet filtreleri konusunda faaliyet göstermektedir. Geniş ürün yelpazesi ve üstün teknolojisi ile fark yaratan Miw Filter, scooter, yol motorları ve ATV’lere kadar birçok büyük markaya OEM tedariği de yapmaktadır. Limitparts Miw Filter ürünlerinin Türkiye’de ki tek yetkili distribütörüdür.

ÜST